Sokolská 469/45, 312 00 Plzeň Po–Pá 7:00–17:00

Renovace podlah v kulturních sálech

Estetika i technická kvalita. Citlivá renovace pro divadla, taneční sály a kongresové prostory.

Dáváme kultuře úroveň

Kulturní sály, divadla, taneční sály a kongresové prostory kladou na podlahu zvláštní nároky. Vedle technické kvality je klíčový také reprezentativní vzhled. V kulturních prostorách je podlaha vizitkou celého sálu.

Citlivá renovace s důrazem na vzhled

Estetika, rovinnost, komfort při chůzi a reprezentativní vzhled jsou pro nás při renovaci kulturních sálů prvořadé. Provádíme precizní broušení, opravy poškozených míst a sjednocení povrchu tak, aby výsledek vypadal jako nová podlaha.

Technická kvalita a dlouhá životnost

Používáme zdravotně nezávadné finální povrchové úpravy s vysokou odolností vůči opotřebení. Výsledek vydrží i při intenzivním využití sálu – tancích, koncertech i divadelních představeních.

Chcete renovovat kulturní sál?

Kontaktujte nás
Parkety v sále nebo sokolovně? Více na stránce renovace parket v sále a sokolovně – citlivé broušení a vhodný povrch pro taneční provoz.